See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA NIESTANDARDOWEGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa niestandardowego sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Interne Kennung: RA-ZP.2610.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: skaner A3 do książek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera A3 do książek dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: tablet
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tabletu dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: ściana ogniowa (firewall), punkt dostępowy do sieci bezprzewodowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ściany ogniowej (firewall), punktu dostępowego do sieci bezprzewodowej dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: dyski wewnętrzne SSD, pamięć RAM, dyski wewnętrzne SSD
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków wewnętrznych SSD, pamięci RAM, dysków wewnętrznych SSD dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: dyski twarde
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków twardych dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: mysz bezprzewodowa, stacja dokująca
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa myszki bezprzewodowej, stacji dokującej dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: komputer stacjonarny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: dysk SSD, staja klonująca, kieszeń ssd
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysku SSD, staji klonującej, kieszeni ssd dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: laptopy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: monitor
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: ultrabook
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ultrabooka dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: dysk NVMe, dysk SSD
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysku NVMe, dysku SSD dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.12 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 12