See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZVOJ A SERVIS CAMUNDA
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je: - sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování implementačních a konzultačních služeb pro systém Camunda včetně business procesů. - sjednání Smlouvy o poskytování servisních služeb pro systém Camunda. Poskytované servisní služby budou určeny pro řešení incidentů, problémů, servisních požadavků a změnových požadavků nad rámec záruky vzniklých v souvislosti s provozem a správou systému Camunda. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním dodavatelem. Podrobné informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 534633-2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají zadavateli ve lhůtě dle bodu IV.2.2) tohoto oznámení spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 61 odst. 8 ZZVZ, že o předběžných nabídkách nemusí být jednáno, a že veřejná zakázka může být zadána již na základě předběžné nabídky. Komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, nebude brán zřetel. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zadávací řízení zrušit.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ROZVOJ A SERVIS CAMUNDA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72266000 Software-Beratung, 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky, a to pro případ, že by Smlouvy byly s vybraným Dodavatelem ukončeny předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou budou Smlouvy uzavřeny. Nastane-li tento případ, je Zadavatel oprávněn uzavřít Smlouvy s novým Dodavatelem, a to za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci.