458691-2026 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Zakup i dostawa samochodów ciężarowych typu śmieciarka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa samochodów ciężarowych typu śmieciarka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych typu śmieciarka jednokomorowa na podwoziu 6x2 zasilanych CNG dla Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław” sp. z o.o. 2. Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung351547-2026
Interne Kennung4/ZP/2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensOtwarta
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych typu śmieciarka jednokomorowa na podwoziu 6x2 zasilanych CNG dla Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław” sp. z o.o. 2. Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ.
Menge2 Stück