See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Inowłódz w 2025 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dni 31.12.2025 r. Usługa odbierania odpadów komunalnych obejmuje wszystkie nieruchomości zamieszkałe, położone w granicach administracyjnych Gminy Inowłódz oraz wyposażenie ww. nieruchomości w pojemniki do gromadzenia zmieszanych odpadów komunalnych oraz pojemniki i worki do gromadzenia segregowanych odpadów. Wykonawca ma obowiązek odebrania każdej ilości wystawionych przed posesję wytworzonych na ww. nieruchomościach odpadów komunalnych. 2. W zakresie zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz nie przekroczenie poziomu składowania w ramach powierzonego zadania. 3. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy: - wyposażenie, nieodpłatnie i na własny koszt, zgłoszonych przez Zamawiającego nieruchomości zamieszkałych w zabudowach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w niezbędne pojemniki (kontenery) do gromadzenia odpadów zmieszanych, a także odbiór pojemników po zakończeniu obowiązywania umowy; - wyposażenie, nieodpłatnie i na własny koszt, zgłoszonych przez Zamawiającego nieruchomości zamieszkałych w zabudowach jednorodzinnych oraz na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, a w zabudowach wielorodzinnych w pojemniki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, a także odbiór pojemników po zakończeniu obowiązywania umowy; - odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz zużytych opon podczas przeprowadzonej zbiórki objazdowej; - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych przez Zamawiającego w gminnym Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych; - odbiór i zagospodarowanie odpadów od właścicieli nieruchomości, co do których wydana została decyzja, o której mowa w art. 6 ust. 7 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (wykonanie zastępcze); - prowadzenie kontroli odbieranych selektywnie odpadów komunalnych z terenów zamieszkałych jak i na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe. Prowadzenie w tym zakresie szczegółowej ewidencji i dokumentacji. UWAGA: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w ZAŁĄCZNIKU nr 10 do SWZ. 2. Zamawiający zaleca odbycie wizji po terenie Gminy Inowłódz w celu oceny na własną odpowiedzialność, koszt i ryzyko, wszystkich czynników koniecznych do przygotowania oferty, wyceny zamówienia oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej poniesie wykonawca.
Vorherige Bekanntmachung: 567390-2024
Interne Kennung: RI.271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001