See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg en plaatsen van individuele verwarmingsketels en waterverwarmers
Beschreibung: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg en plaatsen van individuele verwarmingsketels en waterverwarmers
Interne Kennung: PPP0ON-595/5037/2025/TD/D01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg van verwarmingsketels en waterverwarmers op gas, overwegend van het merk Renova Bulex
Beschreibung: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg van verwarmingsketels en waterverwarmers op gas, overwegend van het merk Renova Bulex
Interne Kennung: 2025/TD/D01_1
Los: LOT-0002
Titel: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg van verwarmingsketels en waterverwarmers op gas, overwegend van het merk Vaillant
Beschreibung: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg van verwarmingsketels en waterverwarmers op gas, overwegend van het merk Vaillant
Interne Kennung: 2025/TD/D01 2_2
Los: LOT-0003
Titel: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg van verwarmingsketels en waterverwarmers op gas, overwegend van het merk Remeha
Beschreibung: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg van verwarmingsketels en waterverwarmers op gas, overwegend van het merk Remeha
Interne Kennung: 2025/TD/D01 3_3
Los: LOT-0004
Titel: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg van verwarmingsketels en waterverwarmers op gas van verschillende merken
Beschreibung: onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg van verwarmingsketels en waterverwarmers op gas van verschillende merken
Interne Kennung: 2025/TD/D01 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Privatief ingehuurde woningen (SVK): onderhoud en pechverhelping verwarmingsketels en waterverwarmers van verschillende merken
Beschreibung: Privatief ingehuurde woningen (SVK): onderhoud en pechverhelping verwarmingsketels en waterverwarmers van verschillende merken
Interne Kennung: 2025/TD/D01_5
Los: LOT-0006
Titel: Leveren en plaatsen van individuele verwarmingsketels en waterverwarmers
Beschreibung: Leveren en plaatsen van individuele verwarmingsketels en waterverwarmers
Interne Kennung: 2025/TD/D01 6_6
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45331100 Installation von Zentralheizungen
458741-2025 - Mededinging
België – Reparatie en onderhoud van centrale verwarming – onderhoud, pechverhelping, herstellen in beperkte waarborg en plaatsen van individuele verwarmingsketels en waterverwarmers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0ON-595/5037/2025/TD/D01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/TD/D01_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025/TD/D01 2_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025/TD/D01 3_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2025/TD/D01 4_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 2025/TD/D01_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 2025/TD/D01 6_6
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331100 Installeren van centrale verwarming