See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een architect voor technieken- en duurzaamheidsrenovatie van residentie Garenmarkt van het Europacollege
Beschreibung: Het realiseren/renoveren van de studentresidentie Garenmarkt 15 van het Europacollege. Het gebouw is enerzijds keuken/restaurant en anderzijds studentenaccommodatie met 49 kamers. De bedoeling van het Europacollege is om deze studentenresidentie grondig technisch te renoveren met optimaal comfort voor de studenten en professoren tot gevolg. Dit kan maar met een eigentijds, kwalitatief en toekomstbestendig concept, gekoppeld aan het gebruik van de nieuwste technieken. Tegelijk moet vooral voor het hoofdgebouw, hetwelk een beschermde status heeft, optimaal rekening worden gehouden met de in Brugge geldende voorschriften.
Interne Kennung: 20250404/FAC/GARENMARKT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20250404/FAC/GARENMARKT - 1
Interne Kennung: 1