2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania czystości wewnątrz 4 obiektów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości wewnątrz obiektów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (zwanego dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do wartości 50% zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający wymaga od Wykonawcy, aby czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia polegające na stałym kontakcie z przedstawicielami Zamawiającego oraz prace fizyczne – sprzątanie (nie dotyczy osób wykonujących tylko prace na wysokości) były wykonane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy (w dowolnym wymiarze), jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 6. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 336395-2026
Interne Kennung: DZP.25.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung