2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diensten Digital, website en (web)applicaties
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding voor digitale dienstverlening ten behoeve van VeiligheidNL, bestaande uit twee percelen: Perceel 1 (beheer en onderhoud van corporate websites) en Perceel 2 (ontwikkeling en onderhoud van webapplicaties). De geraamde waarde voor de volledige duur van de overeenkomst voor beide percelen inclusief optiejaren, bedraagt € 1.800.000,-. De maximale waarde wordt geraamd op € 2.700.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbesteding voor digitale dienstverlening ten behoeve van VeiligheidNL, bestaande uit twee percelen: Perceel 1 (beheer en onderhoud van corporate websites) en Perceel 2 (ontwikkeling en onderhoud van webapplicaties).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72420000 Internet-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: beheer en onderhoud (corporate)website
Beschreibung: Perceel 1 omvat het beheer, onderhoud en doorontwikkeling van de corporate websites van VeiligheidNL (Veiligheid.nl en Kinderveiligheid.nl). De geraamde waarde voor de volledige duur van de overeenkomst voor perceel 1 inclusief optiejaren, bedraagt € 1.050.000,-. De maximale waarde wordt geraamd op € 1.575.000.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
Los: LOT-0002
Titel: Ontwikkeling en onderhouden van (web)applicaties
Beschreibung: Ontwikkeling en onderhoud van (web)applicaties ten behoeve van VeiligheidNL. De geraamde waarde voor de volledige duur van de overeenkomst voor perceel 2 inclusief optiejaren bedraagt € 750.000,-
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 72420000 Internet-Entwicklung