2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii. Szacunkowa minimalna miesięczna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres objęty postępowaniem konkursowym od dnia 01.06.2026 r do dnia 31.05.2028 r wynosi 2600 godzin, szacunkowa miesięczna maksymalna liczba godzin wynosi 3150. Szacunkowo 600 znieczuleń do wykonania przy wykonywanych w trybie planowym zabiegach operacyjnych z zastosowaniem systemu robotycznego. Szacunkowo 240 znieczuleń do wykonania przy wykonywanych zabiegach kardiologicznych ablacji metodą elektroporacji rozliczanych z grup E46, E47, E48. Szacunkowo 720 zabiegów założenia i usunięcia pacjentom portów naczyniowych.
Interne Kennung: DSO.113.23.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001