458910-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku stosowanych w Pracowni Elektrofizjologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku stosowanych w Pracowni Elektrofizjologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku stosowanych w Pracowni Elektrofizjologii do siedziby Zamawiającego, zwanych dalej „wyrobami”. 2. Rodzaj oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1 – 1.16 stanowiące załączniki do formularza ofertowego. 3. Wymagane minimalne parametry techniczno–użytkowe przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo opisane w Załącznikach 5.1 – 5.16 do SWZ.
Interne Kennung: 241.FZ-054.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin podstawowy przewidziany dla postępowań o udzielenie zamówienia o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, tj. termin składania ofert zostaje skrócony do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia do publikacji w Dzienniku Urzędowym UE, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości realizacji świadczeń zdrowotnych wykonywanych w Pracowni Elektrofizjologii. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę specjalistycznych wyrobów medycznych jednorazowego użytku wykorzystywanych podczas zabiegów elektroterapii i elektrofizjologii, w tym m.in. stymulatorów, kardiowerterów-defibrylatorów, elektrod, zestawów do stymulacji układu przewodzącego serca, zestawów do krioablacji oraz pozostałych akcesoriów niezbędnych do wykonywania procedur medycznych. Wyroby te stanowią podstawowe wyposażenie wykorzystywane podczas leczenia pacjentów z zaburzeniami rytmu serca i są niezbędne do wykonywania zarówno zabiegów planowych, jak i procedur wykonywanych w trybie pilnym. Zamawiający posiada ograniczone zapasy magazynowe poszczególnych wyrobów, a ich sukcesywne zużycie stwarza realne ryzyko zakłócenia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. Brak zawarcia nowej umowy w odpowiednim terminie mógłby skutkować koniecznością ograniczenia liczby wykonywanych procedur lub przesuwania terminów zabiegów, co miałoby bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pacjentów oraz prawidłową organizację pracy szpitala. Jednocześnie przedmiot zamówienia jest standardowo dostępny na rynku, a wymagania określone przez Zamawiającego dotyczą wyrobów powszechnie oferowanych przez wyspecjalizowanych wykonawców działających na rynku wyrobów medycznych. Skrócenie terminu składania ofert nie ograniczy zatem uczciwej konkurencji ani możliwości przygotowania i złożenia ofert przez potencjalnych wykonawców. Mając na uwadze konieczność zapewnienia nieprzerwanej dostępności wyrobów medycznych niezbędnych do wykonywania świadczeń zdrowotnych oraz interes publiczny polegający na zapewnieniu ciągłości leczenia pacjentów, skrócenie terminu składania ofert jest w pełni uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158210 Stimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Stymulatory SSIR z elektrodą i introducerem
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku stosowanych w Pracowni Elektrofizjologii
Interne Kennung: 1.241.FZ-054.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie § 13 PRAWO OPCJI
Los: LOT-0002
Titel: 2. Stymulatory DDDR z elekrodami i introducerami
Interne Kennung: 2.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0003
Titel: 3. Stymulatory DDDR z elekrodami i introducerami
Interne Kennung: 3.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0004
Titel: 4. Kardiowertery-defibrylatory standardowe
Interne Kennung: 4.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0005
Titel: 5. Stymulatory BiV do stymulacji resynchronizującej komór z elektrodami i introducerami
Interne Kennung: 5.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0006
Titel: 6. Kardiowertery-defibrylatory wysokoenergetyczne z elektrodami i introducerami
Interne Kennung: 6.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0007
Titel: 7. Kardiowertery-defibrylatory jedno i dwujamowe
Interne Kennung: 7.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0008
Titel: 8. Zestaw do stymulacji pęczka Hisa
Interne Kennung: 8.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0009
Titel: 9. Zestaw elektrody i łącznika do defibrylacji z żyły bezimiennej
Interne Kennung: 9.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0010
Titel: 10. Kable do pomiarów parametrów śródoperacyjnych
Interne Kennung: 10.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0011
Titel: 11. Drobny sprzęt do zabiegów śródoperacyjnych
Interne Kennung: 11.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0012
Titel: 12. Zestaw do stymulacji pęczka Hisa (mandryl)
Interne Kennung: 12.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0013
Titel: 13. Stymulatory dwujamowe z dodatkowymi funkcjami diagnostycznymi
Interne Kennung: 13.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0014
Titel: 14. Zestaw do krioablacji
Interne Kennung: 14.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0015
Titel: 15. Stymulatory SSIR z elektrodą i introducerem
Interne Kennung: 15.241.FZ-054.2026
Los: LOT-0016
Titel: 16. Zestaw do stymulacji pęczka Hisa (wkrętkowa)
Interne Kennung: 16.241.FZ-054.2026