458924-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Gemeente Rheden - Aanbesteding Brandverzekering
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGemeente Rheden - Aanbesteding Brandverzekering
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van gemeente Rheden vervalt op 31 december 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt gemeente Rheden bij de aanbesteding en de contractsfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 270.000.000
Interne Kennung2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelUitgebreide brandverzekering Gemeente Rheden
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenConform Bestek