2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymvervoer gemeente Oosterhout 2025 - 2029
Beschreibung: De Gemeente Oosterhout wenst een overeenkomst af te sluiten voor het gymvervoer van basisschoolleerlingen. Het betreft een overeenkomst voor 2 jaar met 2 x een optie tot verlenging van 1 jaar. De opdracht betreft de uitvoering van het vervoer van leerlingen van scholen in de gemeente Oosterhout naar sport- en gymlokalen en terug. De geraamde waarde per jaar is circa € 150.000,00 per jaar. Dit is een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: CI-25001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000