See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa systemu monitorowania i raportowania dawki jonizującej
Beschreibung: dostawa systemu monitorowania i raportowania dawki jonizującej na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 40/ZP/2022
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000