458977-2025 - Ergebnis
Polen – Sprengstoffpräparate – Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-1
BeschreibungDostawa materiałów wybuchowych i inicjujących - szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung278325-2025
Interne Kennung702500687
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24610000 Sprengstoffpräparate
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZadania nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 9
Interne KennungUmowa nr 702501603