458996-2026 - Auftragsänderung
Polen – Vakuumöfen – Dostawa prasy do spiekania w wysokiej temperaturze techniką FAST/SPS
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa prasy do spiekania w wysokiej temperaturze techniką FAST/SPS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa montaż, uruchomienie i testowanie prasy do spiekania w wysokiej temperaturze techniką FAST/SPS wraz dokumentacją i szkoleniem.
Interne KennungF2/75/2025/ZP
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42942200 Vakuumöfen
5. Los
LosLOT-0001