2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-Hardware Stichting Atlas College te Hoorn
Beschreibung: De overkoepelende functionele scope bestaat uit de kwalitatief hoogwaardige vervanging en aanvulling van hardware die op de scholen in gebruik is voor actueel beschikbare hardware. De nieuwe hardware dient daarbij aan te sluiten op de hardware die al in gebruik is. Het betreft alle hardware die een gebruiker (leerling en medewerker) nodig heeft bij een bureau, zijnde (niet uitputtend): • Laptop • Desktop • Beeldscherm • Toebehoren (muis, toetsenbord, kabels, dockingstations, laadkarren en laadkasten) De looptijd van de Raamovereenkomst is gesteld op 2+1+1 jaar, met een maximale waarde van 1.600.000,- euro excl. btw (zie par. 1.6 en 1.9 van de leidraad).
Interne Kennung: 1624250626
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van ICT-Hardware. De looptijd van de Raamovereenkomst is gesteld op 2+1+1 jaar, met een maximale waarde van 1.600.000,- euro excl. btw (zie par. 1.6 en 1.9 van de leidraad).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee optiejaren. Het betreft een overeenkomst voor 2+1+1 jaar. De laatste twee jaren zijn de optiejaren.