2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analyzátor kouře pro stávající zařízení kouřové komory
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka analyzátoru kouře pro stávající zařízení kouřové komory. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávacích podmínkách, zejména ve smlouvě, která je přílohou č. 1 této zadávací dokumentace, a v technické specifikaci, která je přílohou č. 4 této zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu „Zkvalitnění prostor, přístrojového vybavení pro výuku a strategického software na ČZU v Praze“, který je spolufinancovaný z Operačního programu Jan Amos Komenský, registrační číslo: CZ.02.02.01/00/23_023/0009070.
Interne Kennung: 877
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001