459056-2026 - Ergebnis
Polen – Spezial-Arbeitskleidung – Dostawa odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników ENEA Serwis sp. z o.o. zadania nr 1 i nr 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników ENEA Serwis sp. z o.o. zadania nr 1 i nr 2
BeschreibungDostawa odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników ENEA Serwis sp. z o.o. zadanie nr 2 Enea Serwis sp. z o.o.
Interne KennungRPUZ/P/0587/2025/DB/BO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników ENEA Operator sp. z o.o. zadanie nr 2:
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników ENEA Operator sp. z o.o. zadanie nr 2:
Interne KennungRPUZ/P/0587/2025/DB/BO_zad_2
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak