2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa platformy bezpieczeństwa wspomagającej analizę i testowanie kodu źródłowego.
Beschreibung: 1. Dostawa platformy bezpieczeństwa aplikacji zintegrowanej z CI/CD oraz IDE, wspomagającej analizę i testowanie kodu na etapie produkcji (shift-left), dla 330 programistów (zamówienie podstawowe), udostępniającej następujące funkcje: a. Statyczna analiza kodu - analizuje kod źródłowy aplikacji podczas produkcji oprogramowania. b. Analiza składu oprogramowania - identyfikuje pośrednie biblioteki open source i wskazuje podatności, warunki licencyjne i ryzyko operacyjne. c. Skanowanie obrazów oraz konfiguracji kontenerów pod kątem bezpieczeństwa. d. Skanowanie konfiguracji Infrastructure as Code pod kątem bezpieczeństwa. 2. Dostawa dodatkowych licencji, o których mowa w pkt 1. dla maksymalnie 330 programistów – (zamówienie opcjonalne). 3. Wsparcie Ekspercie w maksymalnym wymiarze 400 godzin. (zamówienie opcjonalne).
Vorherige Bekanntmachung: 327281-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.106.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 327281-2025 z dnia 21.05.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dostawa platformy bezpieczeństwa wspomagającej analizę i testowanie kodu źródłowego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dostawy licencji do oprogramowania dla maksymalnie 330 programistów oraz świadczenia usługi wsparcia eksperckiego w maksymalnej liczbie 400 roboczogodzin.