See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenów zamieszkałych i niezamieszkałych Gminy Mielec realizowane w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2024 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych jak również zebranych selektywnie od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych ,w okresie od 01 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2024 r. Przedmiot zamówienia należy wykonać w sposób zapewniający osiągniecie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie odpadów do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera załącznik nr.1 do SWZ..
Interne Kennung: ZPM.271.8.2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów zamieszkałych i niezamieszkałych Gminy Mielec realizowane w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2024 r. zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle