See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie badań laboratoryjnych, serologii transfuzjologicznej, mikrobiologicznych oraz prowadzenie Banku Krwi dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest całodobowe wykonywanie badań laboratoryjnych, serologii transfuzjologicznej, mikrobiologicznych określonych w załączniku nr 1 do specyfikacji dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie w wynajętych od udzielającego zamówienia pomieszczeniach oraz organizacja i wykonywanie zadań Banku Krwi w udostępnionych przez udzielającego zamówienia pomieszczeniach.
Interne Kennung: 23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85146000 Dienstleistungen von Blutbanken
5. Los
Los: LOT-0001