459157-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Informationssysteme und Server – Konektivita - zajištění infrastruktury EOA Děčín
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonektivita - zajištění infrastruktury EOA Děčín
BeschreibungPředmětem plnění je: • zvýšení bezpečnosti a související modernizace IT infrastruktury školy, • pořízení IT vybavení a koncových prvků. Veřejná zakázka je rozdělena podle § 35 a § 101 zákona na 2 části: 1. část: Realizace konektivity 2. část: Pořízení IT vybavení a koncových prvků
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelRealizace konektivity
BeschreibungImplementací projektu dojde ke zvýšení bezpečnosti a související modernizace IT infrastruktury školy naplněním Standardu konektivity škol (dále jen Standard konektivity) a rozšíření funkčnosti ICT prostředí Zadavatele. Je požadováno řešení zachovávající a rozvíjející současné softwarové platformy Microsoft pro zachování kompatibility se stávajícími systémy a výukovými a provozními aplikacemi. Přechod na jinou platformu by způsobil uživatelské a provozní potíže.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPořízení IT vybavení a koncových prvků
BeschreibungPořízení IT vybavení a koncových prvků
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör