2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN – SNĚHOVÉ ZÁBRANY
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž sněhových zábran (sněhových zachytávačů) na střechu haly TaO dle zpracované projektové dokumentace uvedené v příloze č. 3 Zadávací dokumentace. Součástí veřejné zakázky jsou veškeré práce související s realizací akce tzn. veškeré dodávky, stavební práce, montážní práce, likvidace všech odpadů, případné revize, vypracování projektových dokumentací a další práce a služby spojené se zhotovením díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112500 Dachdeckungsmaterialien, 34928340 Schneezäune
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1