See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: INHUREN VAN VERLICHTING EN BIJKOMENDE DIENSTEN VOOR DE MUSEUMRUIMTES VAN STICHTING KANAL
Beschreibung: Type: Deze aanbesteding betreft een aanbesteding voor diensten in de zin van artikel 2, 21° van de wet van 17 juni 2016 betreffende instantiesopdrachten. De aanbestedende dienst: Kanal is een museum voor moderne en hedendaagse kunst. Kanal heeft een eigen collectie en heeft een partnerschap met Centre Pompidou die een uitgebreide selectie van haar collectie zal uitlenen. Daarnaast zal Kanal zeer waardevolle kunstwerken uit zowel nationale als internationale musea en collecties bruiklenen en tonen. Daarvoor is het van belang dat de verlichting aangepast is en beantwoordt aan de strenge normen voor conservatie en verlichtingstechnieken. Voorwerp van de opdracht: het inhuren van museale verlichting voor de tentoonstellingsruimtes van Stichting KANAL, met name spots voor 3-fasen 240V-rails en bijkomende tijdelijke 3-fasen verlichtingsrails, alsook aanvullende diensten zoals installatie, op maat gemaakte lichtinstallaties voor tentoonstellingen en het opstellen van lichtplannen en bijhorende documentatie. Het doel van museale verlichting is de kunstwerken neutraal te belichten of waar nodig te accentueren, om optimale waarnemingscondities te creëren voor de bezoeker, met respect voor de conservatie-eisen van het werk. De verlichting draagt eveneens bij aan een uniforme scenografische sfeer. Die sfeer versterkt de beleving van de kunstwerken, de tentoonstelling en het gebouw als een samenhangend geheel voor de bezoeker. De uiteenlopende typologieën van wisselende tentoonstellingen vereisen een breed scala aan opties en uiterst flexibel verlichtingsmateriaal. De lange levensduur en het hoog rendement van dit materiaal sluiten bovendien aan bij de ecologische doelstellingen van KANAL. Nota bene: Een essentieel criterium voor de 3-fase rails waarop de aanbestedende instantie zijn beoordeling zal baseren, is de compatibiliteit ervan met de modellen lichtprojectoren waarover de aanbestedende dienst reeds beschikt en die in BIJLAGE D/ FOLDER worden beschreven. De aanbestedende dienst moet zich daarom van het volgende kunnen vergewissen: - Compatibiliteit met het bestaande verlichtingspark; - Noodzaak tot technische afstemming binnen één coherent ecosysteem; - Museale standaarden en conservatie-eisen die maatwerk vereisen. De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om offertes van inschrijvers die niet compatibel zijn met zijn eigen apparatuur, als onontvankelijk te beschouwen. Ook het omgekeerde is van toepassing. De voorgestelde verlichtingstoestellen moeten compatibel zijn met geïnstalleerde rails. De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om offertes van inschrijvers die niet compatibel zijn met zijn eigen rails, als onontvankelijk te beschouwen.
Interne Kennung: PPP19J-189/6167/K-PROD_17
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318100 Dienstleistungen für Lichttechnik und Tageslichttechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: K-PROD_17_1