2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu powszechnego użytku służby żywnościowej 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ i załącznik nr 3 do SWZ - zestawienie cenowe
Interne Kennung: 36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z załącznikami do SWZ zestawienie cenowe zał. 3 i opis przedmiotu zamówienia zał. 4 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z SWZ i załącznikiem do SWZ zestawienie cenowe/opis przedmiotu zamówienia.