2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0040 - Ingenieursdiensten voor Noord, Zuidoost, Nieuw-West & Havenstad
Beschreibung: Ingenieursdiensten voor Noord, Zuidoost, Nieuw-West & Havenstad Volgt
Interne Kennung: AI 2026-0040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71800000 Beratung in den Bereichen Wasserversorgung und Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Noord: Alle vastgestelde (huidig en toekomstig) grondexploitaties binnen stadsdeel Noord
Beschreibung: Alle vastgestelde (huidig en toekomstig) grondexploitaties binnen stadsdeel Noord Alle vastgestelde (huidig en toekomstig) grondexploitaties binnen stadsdeel Noord
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
Los: LOT-0002
Titel: Zuidoost: Alle vastgestelde (huidig en toekomstig) grondexploitaties binnen stadsdeel Zuidoost, inclusief de Nieuwe Kern
Beschreibung: Zuidoost: Alle vastgestelde (huidig en toekomstig) grondexploitaties binnen stadsdeel Zuidoost, inclusief de Nieuwe Kern
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Nieuw-West en Havenstad: Alle vastgestelde (huidig en toekomstig) grondexploitaties binnen stadsdeel Nieuw-west, aangevuld met het Schinkelkwartier, Minerva haven en het Sloterdijkengebied
Beschreibung: Nieuw-West en Havenstad: Alle vastgestelde (huidig en toekomstig) grondexploitaties binnen stadsdeel Nieuw-west, aangevuld met het Schinkelkwartier, Minerva haven en het Sloterdijkengebied
Interne Kennung: 3