See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wymiany urządzeń układów pomiarowych energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1f i 3f zdalnego odczytu na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wymiany liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów w podziale na 8 części zamówienia przez 18 miesięcy.
Interne Kennung: POST/DYS/OR/OZ/02296/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Rzeszów
Beschreibung: zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: Część 1
Menge: 26 650 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0008
Titel: Część 2: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Mielec
Interne Kennung: Część 2
Menge: 23 937 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Część 3: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Staszów
Interne Kennung: Część 3
Menge: 15 472 Stück
Los: LOT-0010
Titel: Część 4: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Sanok
Interne Kennung: Część 4
Menge: 14 431 Stück
Los: LOT-0011
Titel: Część 5: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Stalowa Wola
Interne Kennung: Część 5
Menge: 8 012 Stück
Los: LOT-0012
Titel: Część 6: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Krosno
Interne Kennung: Część 6
Menge: 22 364 Stück
Los: LOT-0013
Titel: Część 7: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Leżajsk
Interne Kennung: Część 7
Menge: 11 920 Stück
Los: LOT-0014
Titel: Część 8: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Janów Lubelski
Interne Kennung: Część 8
Menge: 5 265 Stück