See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych i segregowanych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych i segregowanych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 1.1.Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych - Pakiety: Nr 1 – 5. 1.2. dotyczy lokalizacji: a) Łódź ul. Bardowskiego 1; b) Łódź, ul. Pomorska 251; c) Łódź, ul. Pankiewicza 16; d) Łódź, ul. Sterlinga 13, Łódź
Vorherige Bekanntmachung: 318522-2025
Interne Kennung: ZP / 58/ 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych i segregowanych. Przedmiot zamówienia winien być realizowany, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowy opis, zapotrzebowanie, wymagania i zakres przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.oraz wzór umowy stanowiące zał. w cz. B do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% wielkości świadczenia przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością świadczenia dodatkowych usług wynikających z braku możliwości przewidzenia ilości i wartości koniecznych do realizacji przedmiotu umowy. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. W przypadku uruchomienia prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcja będzie obliczone na podstawie cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie. Uruchomienie prawa opcji, poprzez rozszerzenie lub zwiększenie zakresu zamówienia wymaga złożenia przez Zamawiajacego pisemnego oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 50% wartości brutto umowy. Prawo opcji nie jest źródłem zobowiązań Zamawiajacego w momencie udzielania zamówienia podstawowego. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w czasie trwania umowy o zamówienie podstawowe. Skorzystanie z prawa opcji, poprzez zwiększenie przedmiotu zamówienia uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego wykonania na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz w niniejszej umowie. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie i oczekiwanie skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: 5