See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 3 zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 3 zadania. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, na którą Wykonawca może złożyć ofertę. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia (zadania częściowe) w ramach niniejszego postępowania. Zadanie nr 1: dostawa, instalacja i uruchomienie termobloku z rozszerzeniem o usługę wykonania dodatkowego bloku – 1 zestaw. Zadanie nr 2: dostawa, instalacja i uruchomienie automatycznego analizatora azotu i białka z piecem do mineralizacji – 1 zestaw. Zadanie nr 3: dostawa, instalacja i uruchomienie kolumny destylacyjno-rektyfikacyjnej – 1 zestaw. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ w podziale na 3 zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 325770-2026
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38432100 Gasanalysegeräte, 38434560 Chemische Analysegeräte, 42910000 Destillier-, Filtrier- oder Rektifiziergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie termobloku z rozszerzeniem o usługę wykonania dodatkowego bloku – 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 3 zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie automatycznego analizatora azotu i białka z piecem do mineralizacji – 1 zestaw
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38432100 Gasanalysegeräte, 38434560 Chemische Analysegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie kolumny destylacyjno-rektyfikacyjnej – 1 zestaw
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 42910000 Destillier-, Filtrier- oder Rektifiziergeräte