2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De recreatieschappen Alkmaarder- en Uitgeestermeer, Groengebied Amstelland, Twiske-Waterland, Geestmerambacht en Spaarnwoude Park zoeken een partij voor accountantsdienstverlening. Deze overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van vier (4) controlejaren, te weten 2026, 2027, 2028 en 2029. Na het einde van de initiële periode, kan de overeenkomst vier (4) keer verlengd worden met een periode van steeds één (1) jaar. Deze verlenging heeft betrekking op de controlejaren 2030, 2031, 2032 en 2033.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -