See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynku Zespołu Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie przy ul. Słowicza 3
Beschreibung: Przesłanie i dystrybucja ciepła oraz jego sprzedaż zgodnie z aktami wykonawczymi do ustawy Prawo energetyczne oraz posiadanymi koncesjami do budynku Zespołu Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie przy ul. Słowicza 3
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001