2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nedakonice – Revitalizace středu obce – vegetační úpravy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace vegetačních úprav v rámci revitalizace středu obce v Nedakonicích. Požadavky na rozsah předmětu plnění jsou podrobně specifikovány v technických podkladech, které jsou přílohou zadávací dokumentace č. 1 – Projektová dokumentace, v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který je přílohou zadávací dokumentace č. 2, a dále v obchodních podmínkách veřejné zakázky – Smlouvě o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace č. 3. Předmětem dané veřejné zakázky jsou pouze stavební objekty SO 801_1 – Vegetační úpravy a SO 801_2 – Vegetační úpravy – následná péče.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: podle § 56 zákona
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0224071