See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROGRAM LEKOWY - LECZENIE CHORYCH NA CZERNIAKA SKÓRY LUB BŁON ŚLUZOWYCH LEKI W PROGRAMIE LEKOWYM - LECZENIE CHORYCH NA CZERNIAKA SKÓRY LUB BŁON ŚLUZOWYCH
Beschreibung: Zamówienie na usługi medyczne w Rodzaju Leczenie Szpitalne - Program Lekowy, Leki w Programie Lekowym na terenie Nowy Sącz 1262 - udzielone zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - konkurs ofert art. 139 ustawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001