2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stravovacího provozu při Mateřské škole speciální, základní škole speciální a praktické škole ELPIS Brno, p. o.
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělen do dvou samostatných částí: Část 1 – Gastro technologie Část 2 – Stavební práce Zadavatel zadává v souladu s ust. § 35 ZZVZ obě výše uvedené části veřejné zakázky v jednom zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na obě části zadávacího řízení, nebo jen na jednu část zadávacího řízení. Pokud zadávací dokumentace nestanoví jinak, platí jednotlivá ustanovení zadávací dokumentace pro obě části zadávacího řízení. Předmětem veřejné zakázky na dodávku a stavební práce je provedení „Modernizace stravovacího provozu při Mateřské škole speciální, základní škole speciální a praktické škole ELPIS Brno, p. o.“ a poskytování záručního plnění k této veřejné zakázce pro zadavatele. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace. Veřejná zakázka bude spolufinancována z finančních prostředků Evropské unie v rámci Operačního programu Životního prostředí 2021-2027 v rámci projektu „Modernizace stravovacího provozu při Mateřské škole speciální, základní škole speciální a praktické škole ELPIS Brno, p. o.", reg. č. CZ.05.01.01/02/22_008/0001881.
Interne Kennung: P24V00003756
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 45000000 Bauarbeiten, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Gastro technologie
Beschreibung: Předmětem Části 1 veřejné zakázky je provedení „Modernizace stravovacího provozu při Mateřské škole speciální, základní škole speciální a praktické škole ELPIS Brno, p. o.“ v budově zadavatele na adrese Koperníkova 803/2, 615 00 Brno spočívající zejména v dodávce nového vybavení gastro technologie pro provoz kuchyně. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách č. 1a, č. 2a, č. 3a, a č. 4a této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P24V00003756a
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Stavební práce
Beschreibung: Předmětem Části 2 veřejné zakázky je provedení „Modernizace stravovacího provozu při Mateřské škole speciální, základní škole speciální a praktické škole ELPIS Brno, p. o.“ v budově zadavatele na adrese Koperníkova 803/2, 615 00 Brno spočívající zejména v přestavbě vnitřního prostoru a provozu kuchyně i jejího zázemí včetně přidružených prostor. V rámci stavebních úprav budou provedeny mimo jiné i nové prostupy do fasády a nové rozvody elektro, ZTI, a VZT v potřebném rozsahu a dle potřeb provozu a technologií. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách č. 1b, č. 2b, č. 3b, a č. 4b této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P24V00003756b
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453100 Sanierungsarbeiten, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten