See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project 22.149/1 & TRV3020 - Tervuren, afkoppeling Moorsel
Beschreibung: Project 22.149/1 & TRV3020 - Tervuren, afkoppeling Moorsel. - Archeologisch onderzoek - Rioleringen di 250 t.e.m. di 1400, diepteklasse tot 3 < H <= 4 m. Totaal 4.561 lm - Geprefabriceerde kokers in gewapend beton 1200 x 600, 1200 x 800 en 1500 x 800, diepteklasse tot 2 < H <= 3m. Totaal 78 lm - Profileren waterlopen. Totaal 1.379 lm - Realiseren van 2 bufferbekkens - 33 constructies in gewapend beton, waaronder 7 overstorten en 7 kopmuren - Renovatie rioleringen di 500 en di 1200 d.m.v. TPUB. Totaal 88 lm - Waterhuishouding d.m.v. aanleg tijdelijke (pers-)leidingen - Aanpassingswerken in bestaande overstortconstructie - Huis- en straatkolkaansluitingen - Heraanleg wegenis - Groenaanleg en groenbeheer
Interne Kennung: 22149/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 22149/1 - 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen