2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst educatief leermateriaal voor basis- en buitengewoon onderwijs
Beschreibung: Raamovereenkomst educatief leermateriaal voor basis- en buitengewoon onderwijs
Interne Kennung: PPP0OK-2779/6136/SO2026_2779
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leermateriaal specifiek ontwikkeld voor onderwijs
Beschreibung: Leermateriaal specifiek ontwikkeld voor onderwijs
Interne Kennung: SO2026_2779 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0002
Titel: Leermateriaal inzetbaar binnen onderwijs
Beschreibung: Leermateriaal inzetbaar binnen onderwijs
Interne Kennung: SO2026_2779 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37524100 Lernspiele, 37524000 Spiele, 37520000 Spielwaren