See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur van automaten voor koffie en warme dranken en aankoop van bijbehorende consumptiegoederen (oploskoffie afkomstig uit de fairtradehandel en andere consumptiegoederen met het oog op duurzame ontwikkeling) voor Actiris
Beschreibung: De onderhavige opdracht heeft betrekking op de huur van automaten voor koffie en warme dranken en de aankoop van bijbehorende consumptiegoederen (oploskoffie afkomstig uit de fairtradehandel en andere consumptiegoederen met het oog op duurzame ontwikkeling).
Interne Kennung: 23-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 23-2025 - 1
Beschreibung: De huur van automaten voor koffie en warme dranken en de aankoop van bijbehorende consumptiegoederen (oploskoffie afkomstig uit de fairtradehandel en andere consumptiegoederen met het oog op duurzame ontwikkeling).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse