2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huishoudelijke ondersteuning
Beschreibung: Op grond van de Wet maatschappelijke ondersteuning artikel 2.1.1 en 2.3.5 (Wmo 2015) zijn gemeenten verantwoordelijk om te zorgen dat inwoners die niet zelfredzaam zijn, in staat worden gesteld tot een schoon en leefbaar huis, zodat zij zo lang mogelijk thuis kunnen blijven wonen. De gemeente beoogt met deze aanbesteding doelmatige ondersteuning te realiseren die inwoners in staat stelt een schoon en leefbaar huis te behouden, waarbij de ondersteuning aansluit op de individuele ondersteuningsbehoefte, de zelfredzaamheid versterkt en binnen de beschikbare middelen uitvoerbaar en betaalbaar blijft. Nader te bepalen
Interne Kennung: C5286
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 98513310 Dienstleistungen von Haushaltshilfen, 98514000 Haushaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Op grond van de Wet maatschappelijke ondersteuning artikel 2.1.1 en 2.3.5 (Wmo 2015) zijn gemeenten verantwoordelijk om te zorgen dat inwoners die niet zelfredzaam zijn, in staat worden gesteld tot een schoon en leefbaar huis, zodat zij zo lang mogelijk thuis kunnen blijven wonen. De gemeente beoogt met deze aanbesteding doelmatige ondersteuning te realiseren die inwoners in staat stelt een schoon en leefbaar huis te behouden, waarbij de ondersteuning aansluit op de individuele ondersteuningsbehoefte, de zelfredzaamheid versterkt en binnen de beschikbare middelen uitvoerbaar en betaalbaar blijft.
Interne Kennung: 1