See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging en aanschaf wagenpark
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van voertuigen in verschillende uitvoeringen die geschikt zijn voor gemeentelijke buitendiensttaken en handhaving. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zal de Opdrachtgever per afroep één of meerdere voertuigen bestellen, afhankelijk van het vervangingsschema en de behoeften vanuit de organisatie. De levering van voertuigen dient inclusief: • de levering van nieuwe, voertuigen conform het Programma van Eisen; • op- en/of inbouw van toebehoren • tenaamstelling, kentekenregistratie, aflevering en instructie; • een volledig onderhoudscontract, inclusief pechhulp en haal- en brengservice. Het betreft circa 16 voertuigen verspreid over meerdere jaren en segmenten
Interne Kennung: 1382602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: B-segment SUV & L-segment personenauto
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van voertuigen in verschillende uitvoeringen die geschikt zijn voor gemeentelijke buitendiensttaken en handhaving. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zal de Opdrachtgever per afroep één of meerdere voertuigen bestellen, afhankelijk van het vervangingsschema en de behoeften vanuit de organisatie. De levering van voertuigen dient inclusief: • de levering van nieuwe, voertuigen conform het Programma van Eisen; • op- en/of inbouw van toebehoren • tenaamstelling, kentekenregistratie, aflevering en instructie; • een volledig onderhoudscontract, inclusief pechhulp en haal- en brengservice. Acht (8) personenauto's in het B-segment SUV Eén (1) personenauto in het L-segment
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan 2x verlengd worden. Binnen de raamovereenkomst kunnen meer voertuigen worden afgenomen dan initieel geschat.
Los: LOT-0002
Titel: L-segment personenauto 4x4
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van voertuigen in verschillende uitvoeringen die geschikt zijn voor gemeentelijke buitendiensttaken en handhaving. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zal de Opdrachtgever per afroep één of meerdere voertuigen bestellen, afhankelijk van het vervangingsschema en de behoeften vanuit de organisatie. De levering van voertuigen dient inclusief: • de levering van nieuwe, voertuigen conform het Programma van Eisen; • op- en/of inbouw van toebehoren • tenaamstelling, kentekenregistratie, aflevering en instructie; • een volledig onderhoudscontract, inclusief pechhulp en haal- en brengservice. Twee (2) personenauto in het L-segment 4x4
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lichte bedrijfswagens
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van voertuigen in verschillende uitvoeringen die geschikt zijn voor gemeentelijke buitendiensttaken en handhaving. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zal de Opdrachtgever per afroep één of meerdere voertuigen bestellen, afhankelijk van het vervangingsschema en de behoeften vanuit de organisatie. De levering van voertuigen dient inclusief: • de levering van nieuwe, voertuigen conform het Programma van Eisen; • op- en/of inbouw van toebehoren • tenaamstelling, kentekenregistratie, aflevering en instructie; • een volledig onderhoudscontract, inclusief pechhulp en haal- en brengservice. Twee (2) kleine lichte bedrijfswagens gesloten Drie (3) grote lichte bedrijfswagen open
Interne Kennung: 3