See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody i odprowadzenie ścieków z obiektów administrowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczenie wody i odprowadzenie ścieków do obiektów administrowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej, wg wykazu poniżej: 1. Hala widowiskowo-sportowa, ul. Kłodnicka 95 w Rudzie Śląskiej – Halembie. 2. Budynek administracji, ul. gen. Hallera 14A wraz z halą sportową, ul. gen. Hallera 16B w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu. 3. Hala sportowa, ul. Bytomska 13 w Rudzie Śląskiej – Orzegowie. 4. Basen kryty, ul. Chryzantem 10 w Rudzie Śląskiej – Rudzie. 5. Basen kryty, ul. Pokoju 13 w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu. 6. Basen kryty, ul. Oświęcimska 90 w Rudzie Śląskiej – Kochłowicach. 7. Obiekt sportowy STADION LEKKOATLETYCZNY: 7.1.Zaplecze sportowe, ul. Czarnoleśna 14 w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu (tylko woda). 7.2.Zaplecze sportowe, ul. Czarnoleśna 14A w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu. 8. Ośrodek kąpieliska letniego, ul. Ratowników 2 w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu. 9. Ośrodek sportowo-rekreacyjny BURLOCH ARENA: 9.1.Zaplecze sportowe, ul. Bytomska 15 w Rudzie Śląskiej – Orzegowie. 9.2.Zaplecze gastronomiczne, ul. Bytomska 15A w Rudzie Śląskiej – Orzegowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: DT.261.70.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65111000 Trinkwasserversorgung, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
5. Los
Los: LOT-0001