See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj software pro monitorování provozu vozidel a rozvoj aplikačního software pro jízdní řády
Beschreibung: Zajištění rozvoje (i) software pro monitorování provozu vozidel (dále jen „MPV“) a (ii) aplikačního software pro konstruování a tisky jízdních řádů, optimalizaci oběhu dopravních prostředků a personálu (dále jen „ASW JŘ“).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rozvoj software pro monitorování provozu vozidel a rozvoj aplikačního software pro jízdní řády