See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění a podpora průběžného vzdělávání cizími jazyky příslušníků bezpečnostních složek - Rámcová dohoda
Beschreibung: Zajištění školitele na prezenční výuku anglického jazyka policistů z inspektorátů cizinecké policie na mezinárodních letištích.
Interne Kennung: PPR-11389/ČJ-2025-990656-NAD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: část 5: ML Ostrava Mošnov
Beschreibung: jazykové kurzy
Interne Kennung: část: 5
Los: LOT-0004
Titel: část 4: ML Karlovy Vary
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0003
Titel: část 3: ML Pardubice
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0001
Titel: část 1: ML Praha Ruzyně
Beschreibung: vzdělávací kurzy
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: část 2: ML Brno Tuřany
Interne Kennung: část 2