459427-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Gebäudeinspektion – Technický dozor stavebníka (TDS) pro stavbu „Terminál VOD v Jablonci nad Nisou“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnický dozor stavebníka (TDS) pro stavbu „Terminál VOD v Jablonci nad Nisou“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění komplexního výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (dále jen TDS) při realizaci stavby s názvem „Terminál VOD v Jablonci nad Nisou“ (dále jen též jako „stavba“ nebo „dílo“). TDS bude realizován v následujících fázích realizace stavby: Fáze A. Předrealizační fáze- činnost TDS před zahájením realizace stavby Fáze B. Realizační fáze – činnost TDS v průběhu realizace stavby Fáze C. Uvedení stavby do provozu/Zkušební provoz/Kolaudace stavby Fáze D. Inženýrská činnost v průběhu záruční doby stavby TDS bude prováděn v souladu požadavky zadavatele vymezenými v této ZD a v souladu se zákonem č. 283/2021 Sb., stavební zákon (dále jen „stavební zákon“), v platném znění. Technický dozor musí vykonávat fyzická osoba oprávněná dle zákona č. 360/1992 Sb. o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, v platném znění (dále jen „autorizační zákon“). Zadavatel požaduje výkon služby TDS dle standardu vymezeného v Metodickém pokynu ČKAIT MP 3.2 - Výkon technického dozoru stavebníka (https://profesis.ckait.cz/dokumenty-ckait/mp-3-2/). TDS bude pokrývat věcný rozsah celého projektu stavby dle podmínek uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky na zhotovitele stavby (viz příloha č. 4 - odkaz na profil zadavatele v NEN, kde je zveřejněna celá zadávací dokumentace včetně návrhů všech smluv uzavíraných s vybraným zhotovitelem stavby). Blíže je popis předmětu uveden v zadávací dokumentaci.
Interne KennungCC/OŘ/MJN1/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
LosLOT-0001