2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa rekrutacji na studia na kierunku Weterynaria prowadzone w języku angielskim w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pozyskaniu kandydatów, którzy uzyskali świadectwo w innym niż polski systemie edukacji, uprawniające do podjęcia studiów wyższych pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, z wyłączeniem kandydatów z maturą międzynarodową (Dyplomy IB) oraz maturą europejską (Dyplomy EB), na 5,5 – letnie, jednolite studia magisterskie na kierunku Weterynaria, prowadzone w języku angielskim w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (zwanej dalej również “uczelnią” lub “SGGW”), rozpoczynające się od roku akademickiego 2026/2027 do roku akademickiego 2029/2030. 2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV) 79600000-0 – usługi rekrutacyjne. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 13 do SWZ. 4. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 5. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym, części zamówienia których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, o ile są już znane.
Interne Kennung: Usługa rekrutacji
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa rekrutacji
Interne Kennung: usługa rekrutacji