459465-2026 - Ergebnis
Niederlande – Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung – Wmo Hulpmiddelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWmo Hulpmiddelen
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het levering en de servicedienstverlening in huur van Wmo hulpmiddelen met twee opdrachtnemers. Het uitstaande koopbestand van meer dan 2.100 hulpmiddelen faseert geleidelijk via reguliere weg uit met ongeveer 650 hulpmiddelen per jaar bij de huidige leveranciers. De huidige instroom is ongeveer gelijk aan de uitstroom. In de te sluiten overeenkomst zal instroom door de nieuw te contracteren leveranciers via huur gaan plaatsvinden. Zie verder het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung120226
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie aanbestedingsdocument