See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: W/44/2026 Usługa naprawy elementów Pokładowego Zestawu Urządzeń Łączności Wewnętrznej (PZUŁW) FONET oraz Zautomatyzowanego Zestawu Kierowania Ogniem TOPAZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi naprawy elementów Pokładowego Zestawu Urządzeń Łączności Wewnętrznej (PZUŁW) FONET oraz Zautomatyzowanego Zestawu Kierowania Ogniem TOPAZ.
Vorherige Bekanntmachung: 289058-2026
Interne Kennung: W/44/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50842000 Reparatur und Wartung von Waffensystemen
5. Los
Los: LOT-0001