459488-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Belgien – Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung – Aanvullende opdracht op B11093bis - Raamovereenkomst voor dienstverlening payroll
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanvullende opdracht op B11093bis - Raamovereenkomst voor dienstverlening payroll
BeschreibungDe aanbesteder is voornemens een aanvullende opdracht te gunnen aan Acerta Sociaal Secretariaat vzw (hierna “Acerta”), met betrekking tot de configuratie en/of ontwikkeling van een loonverwerkings- en tijdsevaluatieplatform voor de Haven van Antwerpen-Brugge op basis van de bestaande Acerta-oplossingen. De oorspronkelijke opdracht (B11093bis), van kracht sinds 11 januari 2024, werd aan Acerta gegund voor het applicatief en systeemtechnisch onderhoud van het bestaande loonverwerkings- en tijdsevaluatieplatform (SAP ECC 6.0) én de uitvoering van de post-payroll dienstverlening. Aangezien SAP het huidige platform voor loonverwerking (SAP ECC 6.0) – dat tevens instaat voor tijdsevaluatie en momenteel een rol vervult bij het beheer van masterdata van personeelsgegevens – na eind 2027 niet langer zal ondersteunen (behoudens bijkomende betalingen voor verlengde ondersteuning tot uiterlijk eind 2030), wenst de aanbesteder tijdig te voorzien in een duurzame en toekomstgerichte oplossing. De aanvullende opdracht heeft thans tot doel om, tegen begin 2028, de correcte en conforme loonberekening en –uitbetaling (inclusief wettelijke verplichtingen en bijhorende administratieve dienstverlening) te waarborgen voor zowel de statutairen en contractuelen van de Haven van Antwerpen-Brugge (POAB) en de Maatschappij van de Brugse Zeehaven (MBZ), binnen één geïntegreerd platform en/of één dienstenleverancier voor payroll, waarbij de kosten maximaal onder controle gehouden worden. In dat kader beoogt de aanvullende opdracht ook de optimalisatie van de bestaande processen en, waar nodig, het bijsturen van het huidige beleid. Deze aanvullende opdracht betreft hoofdzakelijk de volgende aanvullende diensten die thans noodzakelijk zijn geworden om de loonsverwerking en tijdsevaluatie op een correcte en bestendige wijze te blijven garanderen: - Configuratie en/of ontwikkeling van het Connect-platform als front-end naar het loonverwerkingsplatform van Acerta, afgestemd op de noden van POAB; - Configuratie en/of ontwikkeling van de tijdsevaluatie-functionaliteiten op het platform van Acerta conform de noden van POAB; - Voorzien van de nodige analytische rapportering en ontsluiting van payroll-data vanuit het loonverwerkingsplatform van Acerta naar de interne systemen van POAB; - Gecontroleerde uitfasering van het huidige platform voor loonverwerking en tijdsevaluatie (SAP ECC 6.0); - Begeleiding en ondersteuning van de interne medewerkers van POAB en MBZ bij de transitie naar het nieuwe payroll- en tijdsevaluatieplatform.
Interne KennungAO00297
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
LosLOT-0001
TitelAO00297 - 1
Interne Kennung1