2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych do siedziby Sądu Okręgowego w Płocku i Sądu Rejonowego w Sierpcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do budynków Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 4 i 6 i Sądu Rejonowego w Sierpcu przy ul. Wiosny Ludów 1 wraz z ich rozmieszczeniem, montażem oraz zapewnieniem minimalnego okresu gwarancji wynoszącego 24 miesiące. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z postanowieniami wzoru umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: OG.261.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 w zw. z art. 138 ust. 1 i 63 ust. 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 30 dni jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, a oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39131000 Büroregale, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OG.261.8.2025 (1)