2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup stacji roboczych w ramach realizacji zadania pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach” nr projektu KPOD.07.03-IP.10-0086/25 w ramach D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu definiowanego zgodnie z art. 2 pkt 12-13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/881 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie ENISA (Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa) oraz certyfikacji cyberbezpieczeństwa w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz uchylenia rozporządzenia (UE) nr 526/2013 (akt o cyberbezpieczeństwie): • produkt ICT oznacza element lub grupę elementów sieci lub systemów informatycznych, • usługa ICT oznacza usługę polegającą w pełni lub głównie na przekazywaniu, przechowywaniu, pobieraniu lub przetwarzaniu informacji za pośrednictwem sieci i systemów informatycznych, zaś • proces ICT oznacza zestaw czynności wykonywanych w celu projektowania, rozwijania, dostarczania lub utrzymywania produktów ICT lub usług ICT, tj. w szczególności zakup sprzętu i licencji a) 50 szt. Zestawów komputerowych wraz z monitorami i akcesoriami; b) 50 szt. Laptopów c) 100 szt. licencji typu Device CAL Urządzenia będące przedmiotem dostawy winie być fabrycznie nowe, kompletne, nieużywane, niepochodzące z ekspozycji ani kondycjonowane, a ich wcześniejsze użytkowanie przez inne podmioty nie miało miejsca. Przedmiot zamówienia winien być wolny od wad prawnych i fizycznych. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniać inne wymagania (normy, parametry), określone przez Zamawiającego w Opisie Przedmiotu Zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w Załączniku nr 2 do SWZ Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH – Do No Significant Harm), zgodnie z art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. Zasada ta obowiązuje w związku z finansowaniem zamówienia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zasada DNSH oznacza, że na żadnym etapie realizacji zamówienia – od produkcji, przez dostawę, użytkowanie, aż po ewentualną utylizację – nie może dojść do poważnej szkody dla celów środowiskowych UE, tj.: 1. Łagodzenie zmian klimatu, 2. Przystosowanie do zmian klimatu, 3. Zrównoważone gospodarowanie zasobami wodnymi i morskimi, 4. Gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ), 5. Zapobieganie zanieczyszczeniom i ich kontrola, 6. Ochrona bioróżnorodności i ekosystemów.
Vorherige Bekanntmachung: 372819-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – Zakup stacji roboczych” w ramach projektu pn. „Poprawa efektywności funkcjonowania, dostępności i jakości w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach”. Projekt nr KPOD.07.03-IP.10-00086/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu definiowanego zgodnie z art. 2 pkt 12-13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/881 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie ENISA (Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa) oraz certyfikacji cyberbezpieczeństwa w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz uchylenia rozporządzenia (UE) nr 526/2013 (akt o cyberbezpieczeństwie): • produkt ICT oznacza element lub grupę elementów sieci lub systemów informatycznych, • usługa ICT oznacza usługę polegającą w pełni lub głównie na przekazywaniu, przechowywaniu, pobieraniu lub przetwarzaniu informacji za pośrednictwem sieci i systemów informatycznych, zaś • proces ICT oznacza zestaw czynności wykonywanych w celu projektowania, rozwijania, dostarczania lub utrzymywania produktów ICT lub usług ICT, tj. w szczególności zakup sprzętu i licencji a) 50 szt. Zestawów komputerowych wraz z monitorami i akcesoriami; b) 50 szt. Laptopów c) 100 szt. licencji typu Device CAL