459546-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Massenspektrometer – Aerosolový hmotnostní spektrometr s ToF detektorem II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAerosolový hmotnostní spektrometr s ToF detektorem II
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka aerosolového hmotnostního spektrometru s ToF detektorem (dále společně jen jako „Zařízení“ nebo „Dodávka“). Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) a příloze č. 4 zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky).
Interne KennungAV ČR, v. v. i.Aerosolový hmotnostní spektrometr s ToF detektorem II 2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
LosLOT-0001